SPILVE RAVE (Riga AIR SHOW)
post image
Aktuāli
last month

Spilve un aviācija ir nedalāmi jēdzieni. Reivs un dīdžeji tāpat. Šoreiz mēs apvienosim visu. Debesīs trauksies dzīvas leģendas, uz zemes mēs piedzīvosim grandiozu mūzikas un deju pulsāciju, ko, iespējams, pirmo un pēdējo reizi piedāvās mūsu fantastiskais dīdžeju zelta sastāvs. Viņi ir mūsu bagātība un lepnums. Par katru dīdžeju varētu izstāstīt leģendu, bet labāk ļausim viņiem pašiem 18. maija vakarā savienoties ar mums vienā veselumā. Festivāla atmosfērā izbaudīsim elektroniskās mūzikas visaugstāko kvalitātes līmeni.

 Ja nebūsi klātienē, Tev būs ekskluzīva iespēja klausīties SPILVES REIVA audio tiešstraumi 18. Maijā no 19:00 līdz 3:00 【G】radio MIX kanālā

Par vakara atmosfēru parūpēsies Uldis Ozoliņš un MC Raivii, zemi uzsildīs mūsu saulīte – Maija Rozīte. Un tad neviens cits kā [Ex] da bass iegriezīs aviošova kulmināciju, kad debesīs un zemi savienos lidojošā zviedra leģendārais uzvedums. Nakts daļu atvērs divi underground svētie – Bogdan Taran un Max Lomov. Bet nakts pīķi mēs uzticēsim vienīgajam un neatkārtojamajam Electricano, lai ar savu inteliģenci un gaumi novestu reiverus līdz ekstāzei. Šis stāsts ir sācies, un kas zina kur tas mūs aiznesīs, bet vienu gan atceraties – Mums visiem 18. maijā ir iespēja piedzīvot brīnumu, pirmo reizi gan debesīs, gan uz zemes SPILVES REIVS.      
Tev tur ir jābūt!

Pasākuma laikā darbosies bāri un ēdināšana, kur varēs atspirdzināties ar gardiem dzērieniem.

Vairāk info: rigaair.show      
Biļetes: ticketpoint.lv

 

Send us greetings.

Copyright © 2024 | gradio.lv v5.0 with Material theme v4.0 by rolla & edphoto
Privacy
URDT logo