Saturs

Markus Riva publicē Kalifornijā filmētu klipu dziesmai «With You»

pirms 2 mēnešiem
0

 

  Dziesma ierakstīta, sadarbojoties ar producentu un dīdžeju Rodionu Gordinu, ar kuru Markum jau ir bijusi sadarbība, veidojot deju remiksus dziesmām “Take Me Down” un “Dynamite”, kā arī 2011. gadā izdodot oriģinālkompozīciju “Kad Tevis Nav”. Rodions Gordins ir sadarbojies arī ar citiem latviešu māksliniekiem – duetu “Dvīnes”, DJ Ella, Edvards Grieze u.c.

Mūzikas video dziesmai “With You” Markus Riva nofilmējis šī gada jūnijā Losandželosā, ASV. Klipu veidojusi starptautiska komanda – režisore Jūlija Kova no Latvijas, kā arī operatori no Ukrainas, Krievijas, Amerikas un Kanādas. Daļa klipa filmēta Kalifornijas štatā, "El Mirage" dabas parkā, kur filmēšanas grupa ieradusies jau trijos no rīta, lai agri sāktu filmēšanas procesu.

“Mēs filmējām neticami maģiskā vietā – izkaltušā sāls ezerā, kas saules lēktā ir jo īpaši elpu aizraujošs. Rītausmā šajā vietā bija vien plus desmit grādu, bet jau pēc pāris stundām  gaisa temperatūra sasniedza gandrīz plus 40 grādus,” ar iespaidiem dalās Markus Riva. “Katru reizi, kad filmēju mūzikas videoklipus, gadās kādas ekstrēmas situācijas – šajā reizē pat neiedomājos, ka iespējams nosalt tuksnesī. Tā bija mana pirmā filmēšanas pieredze tik unikālā lokācijā.”

Par muzikālo notikumu Markus ir ļoti gandarīts, jo uzskata, ka filmēt mūzikas video Kalifornijā ir teju katra mūziķa sapnis.

Šobrīd Markus Riva strādā pie jauniem mūzikas projektiem gan angļu, gan latviešu, kā arī krievu valodā. Šajā nedēļas nogalē Markus Riva ar grupu uzstājas Rīgas klubā “First” (4. augusts) un Ventspils pilsētas svētkos (5. augusts).

Avots: lsm.lv

 

Komanda

Mūzikas entuziasti
rolla

rolla

Dibinātājs / Īpašnieks

edphoto

edphoto

Dziesmu Menedžeris

Atsūti mums sveicienus.

Forma šobrīd nav pieejama
【G】radio OPUS Stream - 160 Kb/s
  1. 【G】radio OPUS Stream - 160 Kb/s
  2. 【G】radio AAC+ Stream - 128 Kb/s
  3. 【G】radio MP3 Stream - 320 Kb/s